Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ Bez kategorii / Instrukcja korzystania z platformy RealBridge

Instrukcja korzystania z platformy RealBridge

4 za czyli instrukcja jak zapłacić, zapisać się, zalogować i wreszcie zagrać.

OPŁATY

Możliwość uczestniczenia w turnieju zapewnia konto, które się tworzy samoistnie przy pierwszej Państwa transakcji. Można jednorazowo wykupić następującą ilość turniejów: 1-5-10. Zaznaczamy, które turnieje chcemy zakupić (czy Gagusi czy z analizą). System pobierze z konta kwotę przewidzianą za jeden turniej. Jest też opcja zapłacenia za partnera.

ZAPISY

Następnie wybieramy z listy jakiś turniej i klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ. Rejestracja do turnieju obejmuje podanie Państwa danych takich jak: ID z Cezara (jeśli ktoś jest niezrzeszony to wpisuje 0), imię, nazwisko i adres e-mail, na który system przyśle powiadomienie w postaci aktywnego linka do turnieju.

LOGOWANIE

W waszej skrzynce pocztowej znajdziecie link do danego turnieju. Kliknięcie w niego przeniesie Państwa na platformę. Najlepiej zrobicie logując się do turnieju na kwadrans przed rozpoczęciem. Będzie wtedy jeszcze trochę czasu na ewentualną pomoc.

VIDEOCHAT

Aby uruchomić video-chat będziecie Państwo musieli udzielić zgody dla Waszej przeglądarki na użycie mikrofonu i kamery. Komunikat z prośbą o zgodę powinien się pojawić u góry ekranu. Jeżeli opcje ani audio ani video nie będą dostępne trzeba będzie być może albo odświeżyć pamięć cache Waszej przeglądarki albo odpalić inną przeglądarkę.

SĘDZIA

Pomoże ze wszystkim, także wskaże miejsce przy stoliku

ZACHOWANIE

Jak w turnieju na żywo, alertujemy wszystkie sztuczne odzywki partnera. Miła atmosfera gwarantowana i obowiązkowa.

Życzymy

sukcesów, ale przede wszystkim dobrej zabawy w miłej atmosferze, o którą będziemy dbać.