Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ Bez kategorii / Nauka via Internet w czteroosobowych grupach

Nauka via Internet w czteroosobowych grupach

Jesienno-zimową porą serdecznie zapraszamy zainteresowanych podniesieniem umiejętności z zakresu licytacji (WJ), techniki gry w obronie oraz doskonalenia rozgrywki na zajęcia online, które rozpoczniemy po 20-stym listopada 2023. Z zapisanymi osobami skontaktuję się w terminie 20-28.11.2023.

LINK do wszystkich spotkań – kliknij proszę o umówionej porze

Okres trwania i pory zajęć

Zajęcia potrwają około cztery miesiące czyli mniej więcej do 5 kwietnia 2024. Terminy spotkań uzgodnimy w grupach tak aby odpowiadały każdemu uczestnikowi zajęć. Zajęcia będą odbywały się z sześcioma przerwami na wcześniej zaplanowane turnusy brydżowe:

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Typowe spotkanie potrwa 120-135 minut i będzie wyglądać następująco: minimum teorii (15-30 min.), gra praktyczna na przygotowanych pod temat zajęć i wykładu rozdaniach (BBO 75 min.) oraz analiza poczynań (15-30 min.). Po zajęciach pozostawimy ślad na stronie www.szkoleniabrydzowe.pl w postaci wiedzy w pigułce i analizy rozdań warsztatowych.

SPECYFIKA GRUP

Ewentualnie, w miarę możliwości, chętna osoba bez grupy zostanie dołączona tam gdzie będzie brakować czwartego. Nauka w małej grupie daje najlepsze rezultaty, gdyż prowadzący jest w stanie obdarzyć równą atencją każdego uczestnika takiego kursu. Uczestnicy powinni prezentować co najmniej zbliżony poziom i podobne oczekiwania co do zakresu wiedzy, która ma zostać im przekazana.

KONTAKT

Zgłoszenia telefoniczne: 883144893 lub e-mailem: kztabu@gmail.com

LINK do wszystkich spotkań – kliknij proszę