Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ Bez kategorii / Przymusy i Wpustki Resort Jura Kroczyce 13-21.07.2024

Przymusy i Wpustki Resort Jura Kroczyce 13-21.07.2024

Serdecznie zapraszamy na wczasy szkoleniowo-turystyczne, na turnieje, wycieczki oraz zajęcia. Na szkoleniach zajmiemy się bardzo interesującymi, a zarazem nieco trudniejszymi aspektami rozgrywkowymi takimi jak: przymus, przepuszczenie czy eliminacja i wpustka. Ślad tego o czym będzie mowa znajdziecie w poniższych artykułach: PRZYMUSY oraz ELIMINACJA, PRZEPUSZCZENIE I WPUSTKA.

Za niezwykle przystępną cenę gwarantujemy dobre warunki pobytowe, turnieje z PKLami, przemyślane wykłady i warsztaty tematyczne z omówieniem, wspaniałą atmosferę oraz fajną rozrywkę, szczególnie wieczorami na pogaduchach przy wyszukanej muzyczce. Będzie także dancing i grill. Warto się wybrać. Kto już był ten wraca 🙂

Więcej szczegółów: www.wczasybrydzowe.pl