Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ Bez kategorii / Strefa Środkowa Hotel pod Sosnami Osieck 30.11-4.12.2022

Strefa Środkowa Hotel pod Sosnami Osieck 30.11-4.12.2022

Znaleźliśmy idealne miejsce na nasze szkolenia. Mamy nadzieję, że Hotel pod Sosnami zastąpi nam legendarne Cierszewo. Utrzymaliśmy także cenę, co w połączeniu z atmosferą tworzoną przez grono nietuzinkowych osób i wspaniałą rozrywką jaką jest brydż, powinno mimo tych trudnych czasów, pozytywnie wpłynąć na powodzenie tego przedsięwzięcia.

Strefa środkowa w licytacji jednostronnej

Szanowanie przestrzeni w strefie środkowej przy posiadaniu nadwyżek, a przy ich braku stosowanie postulatów szybkości i kamuflażu stanowi w dużej mierze o wysokiej kulturze licytacji.

Zajęcia dla średnio- i zaawansowanych zainteresowanych udoskonaleniem licytacji strefy środkowej, głównie po sforsowaniu do dogranej. Omówimy kluczowe aspekty dotyczące pozostawiania bądź zabierania przestrzeni do dalszej licytacji.

Co dalej po sforsowaniu co najmniej do końcówki?
Opis ręki, cue-bid, krótkość, stoper, czy może boczny kolor? A może szybko do celu czyli słynny postulat szybkości i kamuflażu.

Będzie zatem ciąg dalszy po mgr, odwrotce i 1/2 GF.

O tym wszystkim opowiemy Wam w miłej atmosferze, po czym to przetestujemy na przygotowanych rozdaniach, a na koniec dnia zagramy bardziej rozrywkowo na maksy lub impy.

Szczegóły na stronie www.wczasybrydzowe.pl