Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ turnieje / internetowe / TURNIEJE NA BBO z PKL

TURNIEJE NA BBO z PKL

Zakończyliśmy rozgrywki I kwartału 2021, które zorganizowaliśmy pod auspicjami PZBS. Wygrali Państwo Bożena ListwońMieczysław Uniejewski. Zarówno zwycięskiej parze jak i uczestnikom, którzy zagrali wszystkie turnieje przekażemy przy najbliższej dogodnej okazji upominki. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy na kolejny cykl.
Tęskniąc do brydża w realu chcemy Państwu zaproponować namiastkę żywej gry korzystając z nowej możliwości technicznej BBO jaką jest kamerowanie stolika. Będziecie Państwo mogli się widzieć, słyszeć i porozmawiać co  uczyni rywalizację bardziej towarzyską. Rozpoczynamy próbnym turniejem na impy w czwartek 1-go kwietnia o g. 17.45. Dźwięk i wizja obowiązkowe. Propozycja jest przewidziana na czas lockdownu. Jeśli byłoby jednak zapotrzebowanie na taką usługę po zniesieniu obostrzeń to będziemy kontynuować pod warunkiem zebrania się 12 par! Opcja video-czatu jest płatna więc sobotnio-niedzielne turnieje oraz warsztaty szkoleniowe pozostają bez zmian.
Uruchomiliśmy dla Państwa turnieje z PKL-ami. We wtorki Zwiewające Maksy i w czwartki Ziewające Impy. Gospodarzem turnieju będzie PZBS_pomoc. Zawsze o godz. 17.45. Aby w tych naszych turniejach uczestniczyć potrzebujecie sobie wykupić BB&, zarejestrować się w BridgeNet, opłacić składkę członkowską PZBS za rok 2021 oraz zapoznać się z etykietą zachowania się w turnieju i polityką alertowania. Koszt turnieju to 2,1 BB&. Każdy turniej wystartujemy po zgłoszeniu się co najmniej 12 par.

Cieszy nas, że BBO i PZBS opłacają z wpisowego sędziego. Prawdopodobnie styczeń będzie miesiącem testowym. Zobaczymy czy ten pomysł będzie miał zwolenników, ale mamy nadzieję, że się uda. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na specjalnie przygotowanej stronie turniejowej lub poniżej w regulaminie. Kliknięcie w zielony link przeniesie Państwa na stronę z podaną w tytule linku tematyką.

STRONA TURNIEJOWA

Opcja dla ambitnych

Gdyby ktoś z Państwa zechciał zagrać w parze z Adamem (510 243 056) lub ze mną (883 144 893) to prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Możemy też na zamówienie zanalizować grę dowolnej pary. Możliwe rozmaite opcje.

REGULAMIN

Tarnowski Związek Brydża Sportowego oraz Wczasy i Szkolenia Brydżowe zapraszają na otwarte turnieje online (BBO):

 • we wtorki o g. 17.45 na zapis maksymalny pod nazwą: Zwiewające Maksy
 • w czwartki o g. 17.45 na zapis średni – Cavendish Uśredniony – pod nazwą Ziewające Impy

Ogólne

 • dystans 21 rozdań granych barometrem (7 rund po 3 rozdania)
 • koszt 0,1 BB& za jedno rozdanie
 • start 5.01.2021 g. 17.45

TERMINARZ

Daty poszczególnych turniejów w styczniu 2021

 • maksy: 5, 12, 19, 26
 • impy: 7, 14, 21 i 28

Ewentualne terminy lutowe i marcowe jeśli będzie przyzwoita frekwencja w styczniu

 • maksy: 2, 9, 16 i 23 oraz 2, 9, 16, 23 i 30
 • impy: 4, 11, 18 i 25 oraz 4, 11, 18 i 25

Obowiązują:

Poza w/w wytycznymi ogólnymi z uwagi na sportowy charakter zawodów organizowanych pod auspicjami PZBS prosimy ponadto o:

 • podanie imienia i nazwiska oraz ID z Cezara
 • przestrzeganie limitowanego czasu na rozegranie rundy
 • zaakceptowanie nieaktywnego undo czyli braku możliwości cofania klikniętej karty

Organizatorzy zastrzegają sobie również prawo (bez podania przyczyny) do wykluczenia z turnieju czy cyklu rozgrywek uczestnika, który złamie w/w zasady.

Uczestnicy – zamknięta lista

Chętni proszeni są o przysyłanie swoich nicków do 3.01.2021 r. mailem kztabu@gmail.com lub sms pod nr tel.: 883 144 893

Sędziowie

 • Jeremiasz Mazur
 • Krzysztof Ziewacz

Organizatorzy