Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ Szkolenia / WYOBRAŹNIA i WIZUALIZACJA 28.04-3.05.2021 Dworek Cierszewo

WYOBRAŹNIA i WIZUALIZACJA 28.04-3.05.2021 Dworek Cierszewo

W brydżu sportowym ogromną rolę odgrywa wyobrażenie sobie kart partnera, szczególnie w licytacji i obronie. Wizualizacja rozkładu kluczowych honorów i układu ilościowego w zakrytych rękach to element decydujący o artyzmie. Bez niezłej wyobraźni trudno też mówić o rzemiośle, skoro potrzebujemy sobie wyobrazić z jaką kartą wznowić, wrzucić końcówkę czy zainwitować szlemika. Zajęcia dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych zainteresowanych podniesieniem umiejętności licytacyjnych i technik rozgrywkowo-wistowych. Bezpłatne rezerwacje do 28.02.2021 r.

Więcej na stronie www.wczasybrydzowe.pl

ZAWODY SPORTOWE

Turnieje zostaną rozegrane w pełnym rygorze sanitarnym z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami GIS i PZBS czyli osobna sala do gry o pow. 200 m2, odległość pomiędzy zawodnikami przy stołach co najmniej 1,5 m, dezynfekcja stołów, maseczki, itp…