Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ turnieje / internetowe / Bezpłatne turnieje w przyjaznym gronie na BBO

Bezpłatne turnieje w przyjaznym gronie na BBO

IMPonujące soboty i MAKSymalne niedziele!

Tak się składa, że mam sędziowskie uprawnienia do organizacji turniejów także na BBO. Przyszedł mi więc do głowy pomysł, że mogę zakładać dla Was turnieje w Internecie. Pilotażowo puściłem informację na FB i Wasz odzew był natychmiastowy. Głód brydża w kręgu przyjaciół to jest to czego nam brakuje. Brydż bez pieniactwa i bezpardonowej rywalizacji.


Start

Startujemy zatem w sobotę 11.04.2020 o godz. 10.00. Turniej jest już zarejestrowany na BBO pod nazwą „#8929 Pairs IMPonująca sobota”. Tak więc w soboty będziemy grać na impy, a w niedziele na maksy (MAKSymalna niedziela, start 19.04.2020 g. 10.00). W ostatnią sobotę i niedzielę miesiąca możemy grać zawody indywidualne (jak zechcecie). Mogę też dla Was liczyć w cyklach miesięcznych długą falę na impy, maksy czy generalną. Zwycięzców klasyfikacji w nagrodę będziemy rozsławiać na naszej stronce, a jeśli popiszą się pięknym zagraniem to także w prasie brydżowej.

Jednorazowe zgłoszenie na zamkniętą listę

Akces zgłaszacie najpierw do mnie – jednorazowo – bym mógł wpisać na zamkniętą listę, a potem już sami się zapisujecie do naszych turniejów na BBO. Swoje nicki BBO możecie podawać na FB, mailowo kztabu@gmail.com lub zostawić w komentarzu poniżej (proszę podać imię i nazwisko). Tylko do mojej wiadomości. Komentarz nie zostanie opublikowany.

Jak się zapisać do konkretnego turnieju na BBO?

W tym celu otwieramy zakładkę competitive / wszystkie turnieje i na liście szukamy nazwy naszego turnieju. Znajdujemy, klikamy w nazwę i w rejestracji podajemy nick partnera lub wpisujemy się do poczekalni czekając na chętnego.
Powodzenia
Wasz kz
Mam również nieśmiały pomysł, aby dwa razy w miesiącu grać turnieje tematyczne, szkoleniowe z podanym motywem przewodnim. Co Państwo na to?