Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ Szkolenia / internetowe / Szkolenia przez Internet

Szkolenia przez Internet

Na okres domowej kwarantanny proponujemy rożne formy kształcenia za pośrednictwem Internetu. Oferujemy następujące szkolenia brydżowe; nadzorowaną grę z krótkimi uwagami post mortem, zajęcia tematyczne na przygotowanych rozdaniach, treningi indywidualne, par i drużyn oraz wspólną grę w turnieju z analizą rezultatów.

Sesje:

  • trening indywidualny 1-1 albo wspólny turniej na BBO Bridgenet (2,5-3 godz.) i analiza post mortem 0,5-1 godz. to łącznie 3-4 godz.
  • trening pary albo analiza granego przez parę dowolnego turnieju 1,5-2 godz.
  • tematyczny trening w zwolnionym tempie 3-4 os. łącznie 1,5-2 godz.
  • wykład tematyczny 30 min. plus 8-rozdaniowy mecz na przygotowanych rozdaniach z omówieniem dla 8 os. ok. łącznie 2 godz.
  • kursokonferencja 2,5 godz. w ramach większego projektu

Zainteresowani taką nauką proszeni o tel. 883 144 893 w celu ustalenia dogodnych terminów. Zapraszamy!

Krzysztof Ziewacz i Adam Krysa

Tematy do opracowania na stronę

Piszcie o czym chcielibyście poczytać, co powtórzyć albo ewentualnie co nowego poznać, a my natychmiast opracujemy taki temat i zamieścimy na stronie. Czekamy na Wasze propozycje. Prosimy o pozostawianie pomysłów poniżej w komentarzach lub przesyłanie na e-mail: kztabu@gmail.com