Nauka brydża

Strona dla wszystkich, którzy kochają brydża i przy okazji chcą podnieść swoje umiejętności, także dla instruktorów szukających sprawdzonych zajęć czy inspiracji. Z czasem zapełnimy ją treścią, której być może potrzebujecie. Znajdą się tutaj zarówno regularne zajęcia dla kilku poziomów nauczania jak i luźne artykuły na każdy brydżowy temat.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Szkolenia brydżowe

/ Licytacja / mechanizmy / forsing / Zajęcia tematyczne

Zajęcia tematyczne

W dn. 2-5.04.2021 (piątek-sobota-niedziela-poniedziałek) nie planujemy ani żadnych turniejów ani zajęć szkoleniowych. Nie będzie zatem IMPonującej soboty i MAKSymalnej niedzieli. Zajęcia przed świętami odbędą się jeszcze w poniedziałek i środę. Ostatni turniej I kwartału we wtorek, a w czwartek 1.04.2021 o 17.45 spróbujemy na kamerkach. Z okazji Wielkanocy życzymy Państwu wspaniałych świąt spędzonych w miłej atmosferze i nadziei na lepsze czasy!

Harmonogram zarówno szkoleń jak i turniejów ostatecznie się zarysował i wygląda następująco. Zajęcia w poniedziałki, środy i piątki, a płatne turnieje z PKL-i we wtorki i czwartki. Start o 17.45 dla wszystkich spotkań. Bezpłatne zawody sobotnio-niedzielne nadal o g. 10.30, czyli bez zmian.

Odebraliśmy zamówienie na przygotowanie zajęć ze strefy szlemowej, licytacji dwustronnej, współpracy w obronie oraz o przymusach. Prosimy o dalsze sugestie zarówno co do tematyki jak i formuły szkoleń. Będziemy wdzięczni za nadsyłanie propozycji. Poniższą tematykę postaramy się zrealizować w zimowych miesiącach 2021. Przed zajęciami warto się zapoznać z tematyką (poniżej).

 

Najbliższy kurs

LICYTACJA W OBRONIE 15.03-14.04.2021 – 12 spotkań (w poniedziałki, środy i piątki)

  • w poniedziałki i piątki 17.45 – WEJŚCIA i dalsza licytacja  – KZ kurs bezpłatny (9 spotkań)
  • w środy 19.00 – mini-kurs OBRONA PO MULTI – AK (3 spotkania, szczegóły Adam prześle Państwu w mailu)

Kurs (cz. 2) będzie kontynuowany w kwietniu lub/i maju jeśli nie będą mogły się odbywać wczasy i szkolenia w realu.

LINK do bezpłatnych spotkań; poniedziałkowych i piątkowych

https://us04web.zoom.us/j/74517164872?pwd=RmYwRUVxOXkzNHlnUWQyblA0Q3hOQT09

Meeting ID: 745 1716 4872
Passcode: zUq9t2

KALENDARZ

Kliknięcie w poniższy link przenosi do harmonogramu miesięcznego.